První výročí působení manufaktury ARMIN STROM A.G. na českém trhu

U příležitosti prvního výročí působení exkluzivní švýcarské hodinářské manufaktury ARMIN STROM A.G. na českém trhu se 19. listopadu uskutečnila jedinečná akce. Večera se zúčastnili ambasador značky baletní mistr a herec pan Vlastimil Harapes, mistr hodinář pan Armin Strom, starosta města Biel-Bienne p. Erich Fehr, kompletní vedení manufaktury Armin Strom A.G. a hosté Schediwy&Syn.

 

Návštěva manufaktury Armin Strom s Ambasadorem Vlastimilem Harapesem

Ve švýcarském hodinářském městečku Biel/Bienne, ležícím v podhůří pohoří Jura přivítali o víkendu vzácnou návštěvu z České republiky. Do manufaktury Armin Strom zavítal proslulý baletní mistr Vlastimil Harapes. Setkaly se tak opět, tentokrát na švýcarské půdě, dvě žijící legendy: hodinář a mistr skeletových hodinek Armin Strom a světový baletní mistr, pedagog, herec, choreograf a ředitel baletu Vlastimil Harapes.

 

Armin Strom: Vlastimil Harapes ambasadorem

Večer organizovaný značkou Armin Strom a Schediwy&Syn v prostorách sousedících s výstavou hodin a hodinek k 600. letům Pražského orloje by se dal nazvat setkáním dvou mistrů. Setkání přátel této švýcarské hodinářské firmy na Staroměstské radnici patřilo mistru skeletonů Arminu Stromovi a novému ambasadorovi značky Vlastimilu Harapesovi.

 

Představení a uvedení značky Armin Strom na český trh

Dne 26. listopadu 2010 proběhlo, v Rychnově nad Kněžnou, oficiální uvedení značky Armin Strom na český trh. Za účasti přímo pana Armina Stroma, zakladatele manufaktury. Účastnili se významní novináři z oblasti hodinářství, významní klienti a partneři firmy Schediwy&Syn a milovníci hodinek. Přítomen byl rovněž starosta Rychnova nad Kněžnou, pan Jan Skořepa.